• Паливні фільтри Bosch забезпечують захист сучасних систем впорскування
  • Особлива важливість ролі паливних фільтрів у системах дизельного впорскування Common Rail
  • Широкий асортимент Bosch дозволяє підібрати паливний фільтр практично для кожного автомобілю

Паливні фільтри Bosch є високотехнологічними компонентами, що забезпечують довгостроковий захист систем впорскування. Конструкція фільтрів, які вперше з’явились у 1930 році, постійно покращувалася, щоб відповідати постійно зростаючим вимогам до чистоти палива. Сучасні фільтрувальні елементи здатні вловлювати найдрібніші продукти забруднень і різні домішки палива.

Компанія Bosch випускає паливні фільтри для двигунів будь-яких типів, від бензинових фільтрів для карбюраторних систем до дизельних фільтрів із сенсорними механізмами і вбудованим підігрівом для систем Common Rail.

Паливні фільтри Bosch – основа надійної роботи систем дизельного впорскування Common Rail

Компанія Bosch розробляє власні системи впорскування таким чином, щоб уможливити їх експлуатацію у будь-якій країні світу, на автомобілях з двигунами будь-якого типу. Такий підхід дозволяє Bosch залишатися лідером і одним з найбільших виробників дизельних систем.

При цьому якісна фільтрація дизельного палива і відділення води сприяють захисту ПНВТ, інжекторів і клапанів системи впорскування від пошкоджень і корозії. Саме тому дизельні фільтри Bosch розроблені з точністю до тисячної долі міліметра. Завдяки їм система Common Rail має високий рівень надійності.

Bosch розробляє паливні фільтри для будь-яких систем

Іншою сферою застосування фільтрів Bosch у всьому світі є біодизельні двигуни та двигуни гібридних автомобілів. Біодизельне паливо має більший вміст води у складі, що істотно ускладнює процес її відділення. Саме тому до матеріалів, з яких виготовлений сам фільтр, та ізоляційних матеріалів всередині нього висуваються особливі вимоги. Складність із гібридними двигунами полягає у занадто щільному компонуванні агрегатів і обмеженому вільному просторі у моторному відсіку. Ця проблема була вирішена шляхом створення фільтрів зменшеного розміру, які водночас володіють високим ступенем очищення.

Спеціальні фільтри були створені для автомобілів із системою старт-стоп. Інженери Bosch врахували, що при частих пусках двигуна паливний фільтр піддається великим пульсаціям тиску, тому в їх конструкції застосовуються міцніші матеріали.

Широкий асортимент Bosch дозволяє знайти паливний фільтр практично для будь-якого автомобілю

Щоб гарантувати оптимальну фільтрацію палива і захист системи впорскування протягом усього терміну її експлуатації, необхідно проводити періодичну заміну фільтрів відповідно до певних інтервалів. Асортимент запчастин Bosch включає понад 400 різних типів паливних фільтрів. Це забезпечує практично повне охоплення і покриття ринку. Щороку Bosch виробляє близько 15 мільйонів паливних фільтрів, що поставляються як на конвеєри автовиробників, так і в сегмент постгарантійного обслуговування. Багато автомобільних виробників довіряють і покладаються на експертні знання, які має Bosch як лідер у виробництві систем впорскування палива. Найкращим підтвердженням цього є використання паливних фільтрів компанії Bosch як оригінального оснащення автомобілів.