Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310)

Комп'ютерна діагностика

Скористайтеся формою для замовлення Комп'ютерна діагностика і отримайте знижку 8% Замовити зі знижкою

Наша СТО «Універсальна» проводить діагностику авто в Запоріжжі. Щоб замовити цю послугу, ви можете звернутися до нас

Компьютерная диагностика авто Запорожье дело рук специалистов Компьютерная диагностика авто Запорожье дело рук специалистов

або приїхати до нас:

Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310).

Ціни на комп'ютерну діагностику автомобіля
Приблизний прейскурант цін на послуги Бош Авто Сервіс СТО "Універсальна" *

Найменування послуги Ціна послуги, грн без ПДВ **
(Вартість 1 н / ч - 250-500 грн без
ПДВ)
Діагностика ходової частини автомобіля 175-270 грн
Комп'ютерна діагностика систем автомобіля 270-540 грн

 

* - послуги надає ПП Харибін А.В.
** - ціни вказані без вартості витратних матеріалів і запасних частин. Остаточна вартість послуги нашої СТО на Бабурці залежить від марки, моделі і модифікації автомобіля і визначається відповідно до норм часу заводу-виготовлювача.

Детальніше про комп'ютерну діагностику авто в Запоріжжі


Комп'ютерна діагностика транспорту тестує найрізноманітніші електронні системи, а також виконавчі механізми автомобілів, що впливає на роботу таких систем, як бортові, виявляє різні несправні моменти. Все, що пов'язано з електронними системами машини і їх роботою, все це перевіряє комп'ютерна діагностика. Більш того, бортові системи машин оснащені такою функцією, як самодіагностика. Комп'ютерна діагностика авто Запоріжжя заохочує як місто безліччю різних майстерень, що пропонують серед іншого діагностувати Ваш автомобіль. Фахівці працюють над тим, щоб діагностика була комплексною і гарантувала безпеку. Новітні системи, їх стабілізація - все це пропонується в СТО «Універсальна», комфорт і безпеку. Також ви можете скористатися нашою послугою розвал-сходження.

Варто пам'ятати, що з часом електроніка починає грати в автомобілі все більшу роль. Саме тому діагностика авто в Запоріжжі і в усьому світі стає все більш затребуваною, актуальною. Системи і компоненти в автомобілях стають все складніше, і все складніше розбиратися в них без діагностики за допомогою комп'ютера. Своєчасна діагностика допомагає виявити безліч поломок що допоможе без особливих труднощів провести ремонт автомобіля. В СТО «Універсальна» використовується лише сучасне обладнання, яке дозволяє повноцінну комп'ютерну діагностику.

Ціни на діагностику авто в Запоріжжі можна побачити в зразковому прейскуранті СТО «Універсальна». Вартість комп'ютерної діагностики є доступною для кожного.

Оксана Глухенька - старший менеджер:

(061) 2221621
(067) 6198267
bs2221622@gmail.com
Віталій Курмак - майстер-приймальник:

(061) 2221623
(067) 6198265
bs3.zp.ua@gmail.com
Замовте комп'ютерну діагностику автомобіля в Запоріжжі у нас!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Склад запчастин

Доставка запасних частин на СТО здійснюється чотири рази на день. Найбільш ходові запчастини та комплектуючі є в наявності. Співробітники сервісного центру допоможуть підібрати деталі і аксесуари для вашого авто по каталогам Bosch і запропонують недорогі альтернативні варіанти від інших виробників.

Доступні ціни

Завдяки доступними цінами на запасні частини і сервісні послуги у фірмовій мережі Bosch Service, вартість технічного обслуговування  і ремонту на СТО «Універсальна» - в середньому на 20-40% нижче, ніж в офіційних дилерських мережах. Ми даємо хороші знижки за програмою лояльності і регулярно проводимо акції, що дозволяють економити ще більше.

Чудовий сервіс

У клієнтській зоні на СТО є безкоштовний Wi-Fi. Поки ваш автомобіль знаходиться на підйомнику, ви можете перекусити в кафе або оформити поліс ОСАГО за доступною ціною.

Замовте послугу комп'ютерна діагностика зараз і отримайте знижку 8%

* - Обов'язкові поля для заповнення