Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310)

Промивання інжектора

Скористайтеся формою для замовлення Промивання інжектора і отримайте знижку 8% Замовити зі знижкою

Форсунка - основний виконавчий елемент инжекторной системи харчування. Багато в чому саме від її стану залежать робочі характеристики двигуна. Форсунки розташовані в зоні дії високих температур, при випаровуванні бензину на їх поверхнях з'являються тверді відкладення, які перешкоджають нормальному розпорошенню палива, що призводить до порушення процесу сумішоутворення. Ознаками забруднення форсунок (при справних системах живлення і запалювання) є ривки і провали при збільшенні навантаження двигуна, нестійка робота на малих обертах, підвищена токсичність вихлопних газів. З огляду на якість бензину, виробленого на території СНД, форсунки необхідно чистити через кожні 20-30 тис. Км. пробігу.

 

Вартість промивання інжектора

Приблизний прейскурант

цін на послуги Бош Авто Сервіс СТО "Універсальна" * 

Найменування послуги Ціна послуги, грн без ПДВ * (вартість 1 н / ч - 250-500 грн без ПДВ)
Промивання інжектора автомобіля (хімічна)  250-375 грн**
Промивання інжектора автомобіля (ультразвукова) за 1 форсунку   150-210 грн*** 

 

До основних способів чищення інжектора відносяться:

промивка без демонтажу форсунок з двигуна за допомогою спеціальної установки;
очистка на стенді з демонтажем форсунок з двигуна.
Чистка інжектора без зняття форсунок (хімічна) - очищає клапани, лямбда-зонди і інші життєво важливі частини в бензинових інжекторних системах. Покращує компресію циліндрів, запобігає залягання кілець. Знижує рівень CO і CH. Для всіх типів бензинових двигунів з карбюратором, уприскуванням і прямим уприскуванням (GDI / FSI і т.д.) безпечна для свічок запалювання і каталізаторів. Рекомендується використовувати після кожних 20-30 тис. км пробігу. А комп'ютерна діагностика авто також може вас зацікавити.

Чистка інжектора гідрокавітаціей (ультразвукова), дозволяє надійно і швидко очистити всередині невидимі оку отвори і виїмки. Не рекомендується для автомобілів з пробігом більше 150 тис. км в зв'язку з граничним зносом робочих поверхонь форсунок, внаслідок чого після чистки можлива повна втрата працездатності форсунки.

* - послуги надає ПП Харибін А.В.

** - ціни вказані без вартості промивної рідини WYNN'S. Остаточна вартість послуги залежить від об'єму двигуна автомобіля і ступеня забрудненості паливної системи. Нормальний витрата промивальної рідини становить від 1 до 3 л за один цикл промивки.

*** - ціни вказані без вартості робіт по зняттю-установці форсунок, яка залежить від марки, моделі і модифікації автомобіля і визначається відповідно до норм часу заводу-виготовлювача.

Як замовити промивку інжектора авто в Запоріжжі?
Наша СТО в Запоріжжі «Універсальна» проводить промивку інжектора автомобіля в Запоріжжі. Щоб замовити цю послугу, ви можете звернутися до нас:

Оксана Глухенька - старший менеджер:

  • (061) 2221621
  • (067) 6198267
  • bs2221622@gmail.com

Віталій Курмак - майстер-приймальник:

  • (061) 2221623
  • (067) 6198265
  • bs3.zp.ua@gmail.com

або приїхати до нас:

  • Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП-12310)

Замовте промивку інжектора авто в Запоріжжі за вигідними цінами у нас!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Склад запчастин

Доставка запасних частин на СТО здійснюється чотири рази на день. Найбільш ходові запчастини та комплектуючі є в наявності. Співробітники сервісного центру допоможуть підібрати деталі і аксесуари для вашого авто по каталогам Bosch і запропонують недорогі альтернативні варіанти від інших виробників.

Доступні ціни

Завдяки доступними цінами на запасні частини і сервісні послуги у фірмовій мережі Bosch Service, вартість технічного обслуговування  і ремонту на СТО «Універсальна» - в середньому на 20-40% нижче, ніж в офіційних дилерських мережах. Ми даємо хороші знижки за програмою лояльності і регулярно проводимо акції, що дозволяють економити ще більше.

Чудовий сервіс

У клієнтській зоні на СТО є безкоштовний Wi-Fi. Поки ваш автомобіль знаходиться на підйомнику, ви можете перекусити в кафе або оформити поліс ОСАГО за доступною ціною.

Замовте послугу промивання інжектора зараз і отримайте знижку 8%

* - Обов'язкові поля для заповнення

Запитання-відповідь

⭐⭐⭐
⭐⭐⭐
⭐⭐⭐
⭐⭐⭐
⭐⭐⭐