Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310)

Запчастини BOSCH для іномарок

Скористайтеся формою для замовлення Запчастини BOSCH для іномарок і отримайте знижку 8% Замовити зі знижкою

Німецька компанія Bosch Group - це один з найбільших в світі виробників запасних частин і компонентів. Деталі й комплектуючі, що випускаються компанією Bosch, поставляються на складальні конвеєри багатьох автовиробників і використовуються для гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування легкових авто і вантажівок.

 СТО «Универсальна» реалізує запчастини Bosch в Запоріжжі і пропонує комплектуючі, що випускаються іншими виробниками. Вибираючи деталі для технічного обслуговування і ремонту вашого легкового авто, вантажного автомобіля або автобуса, ви можете самі вирішити, які запчастини купити:

  • оригінальні запасні частини Bosch відрізняються високою якістю і надійністю. Вони входять до переліку комплектуючих, рекомендованих до використання виробниками авто. Великий асортимент запчастин і витратних матеріалів Bosch дозволяє підібрати деталі і фільтруючі елементи, необхідні для ремонту або ТО практично будь-якого автомобіля європейського або азіатського виробництва;
  • альтернативні запчастини та аксесуари від сторонніх виробників часто коштують дешевше, ніж фірмові комплектуючі або продукція Bosch. Їх вибирають ті, хто хоче зменшити вартість ТО і ремонту авто, але не готові ризикувати, встановлюючи найдешевші деталі і фільтри, що випускаються невідомими заводами.

Продаж оригінальних і альтернативних запчастин Bosch по низьким цінам

Запчастини для іномарок в Запоріжжі вигідно і зручно купувати на СТО «Універсальна», тому що тут:

Фирменные запчасти Bosch ЗапорожьеВсе необходимые запчасти для иномарок Запорожье

  

  • Великий асортимент. У каталогах комплектуючих і на складі автозапчастин в Запоріжжі - тисячі найменувань деталей, фільтрів, ременів і інших запчастин і витратних матеріалів, необхідних для ТО і ремонту вантажних і легкових авто.
  • Гарантія якості. СТО «Універсальна» здійснює продаж тільки якісних запасних частин, рекомендованих або схвалених до використання автовиробниками. На всі запчастини дається гарантія (на продукцію Bosch і Sachs - 12 місяців, на інші комплектуючі - згідно гарантійних умов виробників).
  • Низькі ціни. Вартість запчастин у фірмовій сервісній мережі СТО Bosch Service нижче, ніж в інтернет-магазинах або компаніях-посередниках. Програмою лояльності передбачена гнучка система знижок для постійних клієнтів.

Запчастини до автомобільної техніки можна купити в автомагазині на Хортицькому шосе, 3 в м. Запоріжжя. Ми пропонуємо різні варіанти оплати товару (готівкою, за безготівковим розрахунком або за допомогою карти) і здійснюємо доставку продукції по всій Україні.

 

Оксана Глухенька – старший менеджер:

 

Альона Жучкова – менеджер:

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Склад запчастин

Доставка запасних частин на СТО здійснюється чотири рази на день. Найбільш ходові запчастини та комплектуючі є в наявності. Співробітники сервісного центру допоможуть підібрати деталі і аксесуари для вашого авто по каталогам Bosch і запропонують недорогі альтернативні варіанти від інших виробників.

Доступні ціни

Завдяки доступними цінами на запасні частини і сервісні послуги у фірмовій мережі Bosch Service, вартість технічного обслуговування  і ремонту на СТО «Універсальна» - в середньому на 20-40% нижче, ніж в офіційних дилерських мережах. Ми даємо хороші знижки за програмою лояльності і регулярно проводимо акції, що дозволяють економити ще більше.

Чудовий сервіс

У клієнтській зоні на СТО є безкоштовний Wi-Fi. Поки ваш автомобіль знаходиться на підйомнику, ви можете перекусити в кафе або оформити поліс ОСАГО за доступною ціною.

Замовте послугу запчастини bosch для іномарок зараз і отримайте знижку 8%

* - Обов'язкові поля для заповнення