Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310)

Розвал-сходження

Скористайтеся формою для замовлення Розвал-сходження і отримайте знижку 8% Замовити зі знижкою

Неправильний розвал і сходження означає неточну регулювання кутів установки коліс, що часто є причиною порушення керованості і стійкості автомобіля, збільшення споживання палива, а також нерівномірного зносу шин. Розвал колеса - це кут між центральною вертикаллю колеса і горизонталлю поверхні дороги. Сходження - це різниця відстаней між передніми і задніми краями коліс в горизонтальній площині. Розвал-сходження Запоріжжя для вітчизняних автомобілів ми рекомендуємо проводити кожні 10-15тис.км, для іномарок - до 30тис.км. Позапланову перевірку і регулювання кутів варто проводити в разі появи проблем з керованістю автомобіля і його стійкістю на дорозі, наприклад, погано повертається кермо або машину «веде» в сторону; після ремонту ходової частини; при зміні кліренсу; після ДТП; при заминанні диска, в результаті попадання в велику яму і при підвищеному зносі покришок.

Отрегулируем развал-схождение Запорожье 

Ціна на регулювання розвалу-сходження колес

Приблизний прейскурант

цін на послуги Бош Авто Сервіс СТО "Універсальна" *

Найменування послуги Цена услуги, грн без НДС**
(стоимость 1 н/ч – 250-500 грн без
НДС)
Регулювання розвалу-сходження коліс 300-460 грн
Діагностика ходової частини автомобіля 175-270 грн

* - послуги надає ПП Харибін А.В.
** - ціни вказані без вартості витратних матеріалів і запасних частин. Остаточна вартість послуги залежить від марки, моделі і модифікації автомобіля і визначається відповідно до норм часу заводу-виготовлювача.

Особливості процедури розвалу-сходження в Запоріжжі
Так як від точного регулювання коліс залежить безпека руху - варто довіряти цю процедуру тільки фахівцям. Розвал сходження коліс Запоріжжя, ціна на який цілком доступна, проводиться на сучасних стендах, які враховують всі особливості вашого автомобіля. Але жоден навіть самий просунутий комп'ютерний стенд не зможе обійтися без досвідченого майстра. Ще до початку регулювання проводиться огляд автомобіля, діагностика ходової частини та перевірка тиску в колесах, так як будь-яке порушення може спотворити одержувані дані. Ми також проводимо ремонт ходової частини в Запоріжжі.

Результатом регулювання розвал-сходження буде справний автомобіль, з ідеальною керованістю і маневреністю.

Де зробити розвал сходження в Запоріжжі?
Наша СТО в Запоріжжі «Універсальна» проводить контроль і налаштування на розвал-сходження в Запоріжжі. Щоб замовити цю послугу і зробити розвал сходження в Запоріжжі, ви можете звернутися до нас:

Оксана Глухенька - старший менеджер:

  • (061) 2221621
  • (067) 6198267
  • bs2221622@gmail.com


Віталій Курмак - майстер-приймальник:

  • (061) 2221623
  • (067) 6198265
  • bs3.zp.ua@gmail.com

або приїхати до нас:

  • Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310).


Замовте розвал-сходження в Запоріжжі за вигідними цінами у нас!

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Склад запчастин

Доставка запасних частин на СТО здійснюється чотири рази на день. Найбільш ходові запчастини та комплектуючі є в наявності. Співробітники сервісного центру допоможуть підібрати деталі і аксесуари для вашого авто по каталогам Bosch і запропонують недорогі альтернативні варіанти від інших виробників.

Доступні ціни

Завдяки доступними цінами на запасні частини і сервісні послуги у фірмовій мережі Bosch Service, вартість технічного обслуговування  і ремонту на СТО «Універсальна» - в середньому на 20-40% нижче, ніж в офіційних дилерських мережах. Ми даємо хороші знижки за програмою лояльності і регулярно проводимо акції, що дозволяють економити ще більше.

Чудовий сервіс

У клієнтській зоні на СТО є безкоштовний Wi-Fi. Поки ваш автомобіль знаходиться на підйомнику, ви можете перекусити в кафе або оформити поліс ОСАГО за доступною ціною.

Замовте послугу розвал-сходження зараз і отримайте знижку 8%

* - Обов'язкові поля для заповнення

Запитання-відповідь

⭐⭐⭐
⭐⭐⭐
⭐⭐⭐
⭐⭐⭐