Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310)

Розвал-сходження в Запоріжжі

Скористайтеся формою для замовлення Розвал-сходження в Запоріжжі і отримайте знижку 8% Замовити зі знижкою

Неправильний розвал і сходження означає неточну регулювання кутів установки коліс, що часто є причиною порушення керованості і стійкості автомобіля, збільшення споживання палива, а також нерівномірного зносу шин. Розвал колеса - це кут між центральною вертикаллю колеса і горизонталлю поверхні дороги. Сходження - це різниця відстаней між передніми і задніми краями коліс в горизонтальній площині. Розвал-сходження Запоріжжя для вітчизняних автомобілів ми рекомендуємо проводити кожні 10-15тис.км, для іномарок - до 30тис.км. Позапланову перевірку і регулювання кутів варто проводити в разі появи проблем з керованістю автомобіля і його стійкістю на дорозі, наприклад, погано повертається кермо або машину «веде» в сторону; після ремонту ходової частини; при зміні кліренсу; після ДТП; при заминанні диска, в результаті попадання в велику яму і при підвищеному зносі покришок.

Отрегулируем развал-схождение Запорожье 

Ціна на перевірку розвалу сходження в Запоріжжі

Приблизний прейскурант

ціни на послуги Бош Авто Сервіс СТО "Універсальна" *

Найменування послуги Цена услуги, грн без НДС**
(стоимость 1 н/ч – 400-780 грн без
НДС)
Регулювання розвалу-сходження коліс 480-600​ грн
Діагностика ходової частини автомобіля 282-440 грн

* - послуги надає ФОП Глухенький В.В.
** - ціни вказані без вартості витратних матеріалів і запасних частин. Остаточна вартість послуги залежить від марки, моделі і модифікації автомобіля і визначається відповідно до норм часу заводу-виготовлювача.

Особливості процедури розвалу-сходження в Запоріжжі
Так як від точного регулювання коліс залежить безпека руху - варто довіряти цю процедуру тільки фахівцям. Розвал сходження коліс Запоріжжя, ціна на який цілком доступна, проводиться на сучасних стендах, які враховують всі особливості вашого автомобіля. Але жоден навіть самий просунутий комп'ютерний стенд не зможе обійтися без досвідченого майстра. Ще до початку регулювання проводиться огляд автомобіля, діагностика ходової частини та перевірка тиску в колесах, так як будь-яке порушення може спотворити одержувані дані. Ми також проводимо ремонт ходової частини в Запоріжжі.

Результатом регулювання розвал-сходження буде справний автомобіль, з ідеальною керованістю і маневреністю.

Як розпізнати порушення в розвал-сходженні: основні ознаки

 1. Нерівномірний або підвищений знос автошин.
 2. Порушення рульового центрування і взаємозв'язку з керуванням колесами, що призводить до змін траєкторії руху: автомобіль "тягне" вправо або вліво. 
 3. Підвищення витрати палива за умови, що рух відбувається по полотну приблизно однієї якості (зауважимо, що в такій ситуації не завжди потрібне саме регулювання розвал-сходження).
 4. Нездатність керма автоматично повертатися в початкове положення при виході з повороту (внутрішній опір). При цьому колеса не відразу реагують на сигнал про зміну напрямку руху.
 5. Шум, вібрація або свист, що видаються шинами під час входу в поворот.

Коли потрібне проведення розвал-сходження?

 1. Під час заміни кульових опор. Положення коліс безпосередньо залежить від кульових опор. Якщо вони не в порядку - зношена деталь створює люфт. Під час встановлення нової деталі зазор відсутній, тому важливо відрегулювати кути встановлення коліс.
 2. Під час заміни рульових наконечників. Наконечник рульової тяги відповідає за здатність транспортного засобу здійснювати маневри, забезпечуючи відповідний кут повороту ведучих коліс. Саме тому після його заміни важливо виконати процедуру розвал-сходження.
 3. При заміні ШРКШа. Цей механізм повинен коректно передавати крутний момент від коробки передач до ведучих коліс. Якщо цього не відбувається, необхідно провести його заміну, попередньо розкрутивши кріплення рульового наконечника і кульової опори. У складних випадках маточина може "прилипнути" до кульової опори, що вимагає застосування механічної сили для її відділення. При необережній роботі можуть збитися налаштування рульового накінечника, тому важливо звернутися до професіоналів для проведення розвал-сходження.

Де зробити розвал сходження в Запоріжжі?

Наша СТО в Запоріжжі «Універсальна» проводить контроль і налаштування на розвал-сходження в Запоріжжі. Щоб замовити цю послугу і зробити розвал сходження в Запоріжжі, ви можете звернутися до нас:

Оксана Глухенька - старший менеджер:

 • (061) 2221621
 • (067) 6198267
 • bs2221622@gmail.com


Віталій Курмак - майстер-приймальник:

 • (061) 2221623
 • (067) 6198265
 • bs3.zp.ua@gmail.com

або приїхати до нас:

 • Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310).


Замовте розвал-сходження в Запоріжжі за вигідними цінами у нас!

 

Записатися на ремонт та обслуговування

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Склад запчастин

Доставка запасних частин на СТО здійснюється чотири рази на день. Найбільш ходові запчастини та комплектуючі є в наявності. Співробітники сервісного центру допоможуть підібрати деталі і аксесуари для вашого авто по каталогам Bosch і запропонують недорогі альтернативні варіанти від інших виробників.

Доступні ціни

Завдяки доступними цінами на запасні частини і сервісні послуги у фірмовій мережі Bosch Service, вартість технічного обслуговування  і ремонту на СТО «Універсальна» - в середньому на 20-40% нижче, ніж в офіційних дилерських мережах. Ми даємо хороші знижки за програмою лояльності і регулярно проводимо акції, що дозволяють економити ще більше.

Чудовий сервіс

У клієнтській зоні на СТО є безкоштовний Wi-Fi. Поки ваш автомобіль знаходиться на підйомнику, ви можете перекусити в кафе або оформити поліс ОСАГО за доступною ціною.

Замовте послугу розвал-сходження в запоріжжі зараз і отримайте знижку 8%

* - Обов'язкові поля для заповнення

Запитання-відповідь

⭐⭐⭐ Яка ціна на перевірку розвал сходження в Запоріжжі?

Регулювання розвалу-сходження коліс - 480-600 грн

Детальніше на сторінці "Прайс"

 
⭐⭐⭐ Як робиться розвал сходження коліс?

Досягнути абсолютної паралельності підручними засобами не вийде, тому що робиться розвал сходження наступним чином:

 • сходження робиться шляхом регулювання кута між площиною обертання колісного диска і поздовжньою віссю транспорту. Чим точніше налаштований цей параметр, тим вище прямолінійність руху;
 • розвал регулюється за рахунок налаштування кута, під яким по відношенню до дороги в вертикальній площині розташовані колеса.

Допускаються невеликі відхилення коліс назовні або всередину, але навіть їх складно витримати підручними засобами. Тому для вирішення цього завдання потрібно звертатися в автосервіс, де є стенди розвал-сходження і досвідчені фахівці. Так як сучасні стенди оснащені комп'ютером під управлінням операційної системи, програмне забезпечення, зчитуючи інформацію з датчиків, безпомилково визначить стан розвал-сходження. Це дозволяє досягнути максимально точного регулювання положення коліс.

⭐⭐⭐ Для чого необхідна перевірка розвалу сходження в Запоріжжі?

Щоб перевірити розвал сходження на відповідність нормам, досить загнати авто на регулювальний стенд і провести діагностику. Але щоб не звертатися щоразу в автосервіс, можна самостійно дізнатися чи потрібно таке регулювання або колеса стоять симетрично. Для цього достатньо звичайної телескопічною лінійки. З її допомогою вимірюється відстань між нижньою частиною коліс і верхньої. Якщо значення нижньої частини менше верхнього, то безумовно колеса мають розвал по відношенню один до одного. Якщо номер найнижчого більше верхнього, це говорить про сходження коліс. В обох випадках необхідно відрегулювати колеса до повної симетричності.

⭐⭐⭐ Скільки часу займає зробити розвал сходження в Запоріжжі на Бабурці?

Орієнтовно регулювання розвал сходження займає близько 40 хвилин. Час зменшується, якщо за ходової автомобіля стежать і все, що потрібно, легко відкручується, а регулювання виконується на сучасних 3d-стендах. При використанні більш старого обладнання регулювання і закисании гайок на вузлах ходової частини, може знадобитися не менше години, щоб виконати всі підготовчі роботи, діагностику і налаштування цього параметра.