СТО Bosch Car Service

СТО ЗАПОРІЖЖЯ - ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТО

З 2011 року в Запоріжжі доступні сервісні послуги авторизованого представника офіційної мережі Bosch Service - СТО «Універсальна». Тут за стандартами Bosch виконуються роботи з технічного обслуговування і ремонту легкових автомобілів, вантажівок і автобусів.

Будучи частиною мережі Bosch Service, СТО «Універсальна» пропонує високий рівень сервісу, який відповідає європейським стандартам. Це сучасна станція технічного обслуговування в Запоріжжі, що надає повний спектр послуг з ТО і ремонту автомобілів різних класів і марок. Завдяки відмінному оснащенню автосервісу діагностичним і ремонтним обладнанням і високої кваліфікації технічних фахівців, тут виконуються всі види робіт, необхідних для сервісного обслуговування та ремонту авто:

 • діагностика, в тому числі комп'ютерна;
 • слюсарно-монтажні роботи;
 • ремонт ходової і заміна деталей підвіски;
 • ремонт двигунів і паливної апаратури;
 • промивка інжектора;
 • обслуговування салонних систем вентиляції та кондиціонування повітря;
 • регулювання кутів розвалу і сходження коліс;
 • регулювання оптики;
 • шиномонтаж та ін.

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ І ПІДБІР ЗАПЧАСТИН за доступними цінами

Автовласники, які вибирають недороге професійне СТО в Запоріжжі за відгуками знайомих і сусідів, і керівники підприємств, яким потрібен надійний автосервіс для обслуговування великого автопарку, вважають за краще СТО «Універсальна», тому що тут вигідні умови і відмінний сервіс.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Склад запчастин

Доставка запасних частин на СТО здійснюється чотири рази на день. Найбільш ходові запчастини та комплектуючі є в наявності. Співробітники сервісного центру допоможуть підібрати деталі і аксесуари для вашого авто по каталогам Bosch і запропонують недорогі альтернативні варіанти від інших виробників.

Доступні ціни

Завдяки доступними цінами на запасні частини і сервісні послуги у фірмовій мережі Bosch Service, вартість технічного обслуговування  і ремонту на СТО «Універсальна» - в середньому на 20-40% нижче, ніж в офіційних дилерських мережах. Ми даємо хороші знижки за програмою лояльності і регулярно проводимо акції, що дозволяють економити ще більше.

Чудовий сервіс

У клієнтській зоні на СТО є безкоштовний Wi-Fi. Поки ваш автомобіль знаходиться на підйомнику, ви можете перекусити в кафе або оформити поліс ОСАГО за доступною ціною.

ХТО МИ?

Фірмове якісне обслуговування Bosch на СТО «Универсальна» в Запоріжжі

СТО «Універсальна» - це перший автосервіс в Запоріжжі, що працює за міжнародними стандартами Bosch, єдиним у всьому світі. Це означає, що клієнти СТО отримують повний пакет сервісних послуг з одних рук з гарантією якості.

 

 • Станція техобслуговування «Бош Автосервіс» в Запоріжжі оснащена сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє оперативно і точно виявляти причини несправностей в роботі систем автомобіля. Діагностика і дефектовка проводяться з використанням спеціального програмного забезпечення і в повній відповідності з рекомендаціями автовиробників.
 • Фахівці з діагностики та майстри по ремонту авто періодично проходять курси підвищення кваліфікації в навчальному центрі Bosch в Україні. Персонал сервісного центру має великий досвід роботи з різними марками легкових і вантажних авто.
 • Для ремонту і технічного обслуговування авто в Запоріжжі використовуються оригінальні запасні частини Bosch, рекомендовані виробниками автомобілів, або альтернативні деталі і витратні матеріали належної якості. На всі встановлені запчастини та виконані роботи надається гарантія.

НАШІ ФАХІВЦІ

НОВИНИ

2020-05-18

Режим роботи під час карантину

Наше СТО продовжує працювати, але надає послуги із дотриманням заходів особистої безпеки.

ПОДРОБНЕЕ
2020-03-24

Щітки для склоочисників Bosch можна підібрати в спеціальному додатку

Щітки для склоочисників Bosch можна підібрати в спеціальному додатку

ПОДРОБНЕЕ
2020-03-24

Шиномонтаж перевзуваємось правильно

Одне з  питань  в середині весни і в кінці осені - чи не час перевзутися?

ПОДРОБНЕЕ

Залишилися питання