Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310)

ПРО НАС

BOSH SERVICE

Bosch Service - це універсальна СТО для післягарантійних автомобілів, яка може обслуговувати і проводити ремонт авто різних марок, використовуючи технології Bosch провідного постачальника комплектуючих на конвеєри автовиробників.

Для Вас - спектр послуг аналогічний СТО автодилерів, гарантія заводу-виготовлювача на запасні частини Bosch, притому, що вартість ТО нижче на 20-40%. Якість обслуговування клієнтів підтримується завдяки іміджу компанії Bosch і високим корпоративним стандартам.

Для наших клієнтів ми підготували різні пакети сервісних послуг (виходячи з цього, була сформована вартість ТО). Отже, діагностика, обслуговування авто або ремонт авто може здійснюватися як комплексно, так і по конкретним системам (наприклад, ремонт гальмівної системи, діагностика і ремонт електронних блоків управління автомобіля, ТО автомобіля та інше). Більш докладно про види ремонтних робіт читайте у відповідних розділах сайту нашої компанії.

Ми представляємо: діагностика, ремонт авто, технічне обслуговування самих різних марок і моделей автомобілів, у яких закінчився гарантійний термін. І для нас не існує різниці - легковий автомобіль, комерційний чи суспільний транспорт.

У числі наших постійних клієнтів ТОВ «Миронівський хлібопродукт» (ТМ «Наша ряба»), ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна», ТОВ «Український продукт» (ТМ «Геркулес»), охоронна компанія ПП «Явір-2000», Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, ДП «Івченко-Прогрес», районні управління освіти Запорізької та Дніпропетровської областей.

НАША ІСТОРІЯ

СТо Универсальная

Історія нашого автосервісу бере початок у 2004 році, коли ми стали дилером Корпорації Богдан і почали реалізацію і гарантийно-сервісне обслуговування автобусів Богдан і вантажних автомобілів Isuzu.

Вересень 2007 року - підприємство отримало статус дилера і сертифікованого сервісного центру ЗАТ «Автомобільна компанія ИСУЗУ, Україна», нового дистриб'ютора автомобільної техніки Isuzu, спільного підприємства української Корпорації Богдан і японських компаній «ISUZU MOTORS LIMITED», Sojitz Corporation. В цей же період був підписаний контракт з компанією ТОВ «РОБЕРТ БОШ ЛТД», що входить до складу групи BOSCH. Розпочато реалізацію інвестиційного проекту по створенню в м.Запоріжжя станції технічного обслуговування легкових автомобілів системи Bosch Service, однією з найбільших в світі мереж, яка об'єднує понад 14000 незалежних СТО в усьому світі.

Жовтень 2007 року - підписано дилерський договір з ТОВ «Хюндай Трак», підприємством Корпорації Богдан, що здійснює дистрибуцію комерційної автомобільної техніки південнокорейської компанії HYUNDAI.

Вересень 2009 року - введено в експлуатацію сервісний центр з СТО, де здійснюється продаж і гарантийно-сервісне обслуговування комерційних автомобілів Богдан, Isuzu, Hyundai, автомобільних компонентів BOSCH, реалізація запасних частин для легкової і комерційної автомобільної техніки, виявляються супутні послуги для автовласників.

З листопада 2011 р СТО «Універсальна» є авторизованим учасником європейської мережі СТО Bosch Service, першим Бош Авто Сервісом в Запоріжжі.

СЕРТИФІКАТИ