Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310)

Озонування салону автомобіля в Запоріжжі

Скористайтеся формою для замовлення Озонування салону автомобіля в Запоріжжі і отримайте знижку 8% Замовити зі знижкою

Озонування салону автомобіля в Запоріжжі - це метод дезінфекції різних поверхонь, в результаті якого знищуються мікроорганізми і неприємні запахи, а також запобігається їх поява. Найголовніше - метод абсолютно безпечний для людини, не пошкоджує оброблювану поверхню, і не виділяються шкідливі речовини.

Досягається такий результат завдяки використанню озону. Озон - це особлива форма кисню, він складається не з двох атомів, як у звичайного кисню, а з трьох, завдяки чому цей газ є потужним окислювачем. При взаємодії озону з водою утворюються водень і звичайний кисень. Оскільки бактерії на 99% складаються з води, то вони повністю знищуються в ході реакції. В результаті ми отримуємо 100% знезараження поверхні і її дезінфекцію.

За цим принципом працює озоногенератори, за допомогою якого проводиться дезінфекція салону авто.

Дезинфекція салону автомобіля - ціна в Запоріжжі від СТО Універсальна

Ціна на озонування салону в Запоріжжі в 2023 рік

Вартість дезинфекції салону автомобіля

Час

150 грн


60 хвилин

Чому виникає необхідність в чистці авто озоном? 

Власники щойно куплених машин знають, якою особливою свіжістю пахне салон. Однак з плином часу в ньому з'являється неприємний запах і в таких випадках чистка авто озоном це хороший варіант. 

Причинами сторонніх запахів в авто можуть бути:

 • сигаретний дим;
 • сніг і бруд;
 • розлиті рідини;
 • мокрі тварини;
 • системи вентиляції.

Автолюбителі зазвичай вирішують проблему стандартними способами: купують освіжувач повітря, пилососять салон, витирають пил і бруд у важкодоступних місцях. Але запах все одно залишається. Причина - в життєдіяльності бактерій, які проникають в килимки, чохли сидінь і оббивку салону.

Найбільш ефективним і безпечним способом усунення неприємних запахів є озонова чистка салону автомобіля.

Що дає озонова чистка салону автомобіля?

Озонова чистка салону автомобіля дозволяє досягти відразу кількох цілей:
Озонування салону автомобіля
 • Провести повну дезінфекцію автомобіля. Озонатор вбиває не тільки бактерії, які розповсюджують запахи, але і більшість хвороботворних мікроорганізмів, включаючи збудники ГРВІ, кишкову паличку, сальмонелу і інші.
 • Виконати знезараження системи кондиціонування. Якщо при включенні обдування на склі з'являється піт - це ознака наявності бактерій в кондиціонері. У процесі життєдіяльності вони виділяють гази, які потрапляють в салон і конденсуються на склі.
 • Усунути неприємні запахи. Бактерії харчуються органікою - залишками пролитих молочних продуктів, води, жирових і білкових речовин. Продукти їх життєдіяльності утворюють неприємний запах, який створює нам дискомфорт під час поїздок.
 • Позбутися неприємного запаху тварин. Після перебування в автомобілі тварин салон вбирає їх запахи. Озоногенератори усуває неприємний запах і дезінфікує місце його появи.
 • Здійснити противоалергенну обробку. Шерсть тварин, частинки пилу, органічні сполуки і бактерії можуть викликати алергічну реакцію. Після озонування автомобіля джерел алергії більше не буде.
У порівнянні з хімічними способами боротьби, метод озонування салону має незаперечні переваги:
 • Хімічні препарати, що застосовуються для дезінфекції салонів, не гарантують повну безпеку для водія і пасажирів. Навіть через деякий час після хімчистки можлива поява алергічних реакцій або погіршення самопочуття. При використанні озону такі наслідки виключені.
 • Багато бактерії стійкі до впливу хімії. Озон руйнує їх оболонку і гарантовано знищує.
 • Після хімчистки салону потрібно 3-4-х денний провітрювання, в той час як озон швидко розпадається на звичайний кисень і не є небезпечним для здоров'я.
Ціна озонування авто буде набагато дешевше хімчистки, так як не потрібно покупка дорогих препаратів.


Де проводять дезинфекцію салону авто в Запоріжжі?


Жителям Запорізької області і обласного центру доступна дезинфекція салону авто в Запоріжжі. Компанія «Бош Авто Сервіс СТО« Універсальна » надає всі види послуг з технічного обслуговування автомобілів будь-яких марок.

Переваги нашої компанії:
 • СТО «Універсальна» входить до європейської мережі СТО Bosch Service;
 • сучасне діагностичне обладнання;
 • європейський рівень якості;
 • досвідчені співробітники;
 • гарантія на деталі і всі види послуг;
 • вартість обслуговування на 20-40% нижче, ніж у інших СТО.
У нас можлива дезінфекція салону автомобіля зі знижкою.
Хочете отримати знижку замовляйте послугу на сайті https://bs.zp.ua/!

Записатися на ремонт та обслуговування

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Склад запчастин

Доставка запасних частин на СТО здійснюється чотири рази на день. Найбільш ходові запчастини та комплектуючі є в наявності. Співробітники сервісного центру допоможуть підібрати деталі і аксесуари для вашого авто по каталогам Bosch і запропонують недорогі альтернативні варіанти від інших виробників.

Доступні ціни

Завдяки доступними цінами на запасні частини і сервісні послуги у фірмовій мережі Bosch Service, вартість технічного обслуговування  і ремонту на СТО «Універсальна» - в середньому на 20-40% нижче, ніж в офіційних дилерських мережах. Ми даємо хороші знижки за програмою лояльності і регулярно проводимо акції, що дозволяють економити ще більше.

Чудовий сервіс

У клієнтській зоні на СТО є безкоштовний Wi-Fi. Поки ваш автомобіль знаходиться на підйомнику, ви можете перекусити в кафе або оформити поліс ОСАГО за доступною ціною.

Замовте послугу озонування салону автомобіля в запоріжжі зараз і отримайте знижку 8%

* - Обов'язкові поля для заповнення

Запитання-відповідь

⭐⭐⭐ Яка вартість дезінфекції салону авто в Запоріжжі?

Вартість дезінфекції салону автомобіля - 150 грн

⭐⭐⭐ Скільки часу займає озонування салону?

Озонування займає - 60 хвилин.

⭐⭐⭐ Які переваги у озонування в порівнянні з хімічними способами дезінфекції?
 • Хімпрепарати - не гарантують повну безпеку для водія і пасажирів, так як може бути алергічна реакція. При використанні озону такі наслідки виключені.
 • Більшість бактерій стійкі до впливу хімії. Озон же руйнує їх оболонку і гарантовано знищує їх.
 • Після хімічної обробки необхідно 3-4-х денний провітрювання, в той час як озон швидко розпадається на звичайний кисень і не є небезпечним для здоров'я.
 • Ціна озонування авто набагато нижче вартості хімчистки, так як не потрібно покупка дорогих препаратів.