Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310)

Регулювання фар в Запоріжжі

Скористайтеся формою для замовлення Регулювання фар в Запоріжжі і отримайте знижку 8% Замовити зі знижкою

Наша СТО «Універсальна» проводить регулювання фар в Запоріжжі. Щоб замовити цю послугу, ви можете звернутися до нас:

Регулювання фар, Запоріжжя  Регулювання фар

або приїхати до нас:

  • Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310).

Ціни на регулювання фар

Приблизний прейскурант

цін на послуги Бош Авто Сервіс СТО "Універсальна" *

Найменування послуги Ціна послуги, грн без ПДВ **
(Вартість 1 н / ч - 300-600 грн без
ПДВ)
Регулювання світла фар  120-260 грн

 

* - послуги надає ФОП Глухенький В.В.
** - ціни вказані без вартості витратних матеріалів і запасних частин. Остаточна вартість послуги нашої СТО в Запорожжі залежить від марки, моделі і модифікації автомобіля і визначається відповідно до норм часу заводу-виготовлювача.

Особливості регулювання фар в Запоріжжі


Нерідко безпеку руху автомобіля по дорозі забезпечують фари, однак для цього мало просто встановити їх. Для цього фари необхідно ще відрегулювати, щоб забезпечити правильне розсіювання їх світла. Потрібно домагатися того, щоб світло висвітлював дорогу правильно, щоб не сліпив водіїв зустрічних автомобілів або іншого транспорту. У погану погоду, коли дощ або сніг або наближається туман, гарне регулювання фар допомагає уникнути аварій. Гарне регулювання фар Запоріжжя робить безпечним містом для переміщення транспорту, не створює світлову завісу, як її часом називають, не знижує видимість дороги для водія і не засліплює водіїв зустрічних авто. Уже не раз якісне регулювання фар рятувало комусь життя. Те ж саме можна сказати і про шиномонтаж в Запоріжжі.

Як правило, при постійній експлуатації регулювання фар не зазнає значних змін. В СТО «Універсальна» ціна регулювання фар в Запоріжжі вказана в зразковому прейскуранті, без вартості запасних частин і витратних матеріалів. Остаточна вартість значно залежить від:

  • моделі,
  • марки автомобіля і його модифікації,
  • а також від часу.

Все визначається відповідно до норм заводу, який є виробником.

Варто, однак, пам'ятати, що при великому завантаженні машини регулювати фари необхідно особливо. Інакше в такому випадку фари будуть висвітлювати лише дерева при дальньому світлі, а при ближньому - зліпити водіїв зустрічного транспорту. Дізнавайтеся точну вартість регулювання фар в Запоріжжі і робіть свою дорогу освітленною максимально зручно.

Оксана Глухенька - старший менеджер:

  • (061) 2221621
  • (067) 6198267
  • bs2221622@gmail.com

Віталій Курмак - майстер-приймальник:

  • (061) 2221623
  • (067) 6198265
  • bs3.zp.ua@gmail.com

Замовляйте регулювання фар в м. Запоріжжя в СТО Універсальна!

Записатися на ремонт та обслуговування

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Склад запчастин

Доставка запасних частин на СТО здійснюється чотири рази на день. Найбільш ходові запчастини та комплектуючі є в наявності. Співробітники сервісного центру допоможуть підібрати деталі і аксесуари для вашого авто по каталогам Bosch і запропонують недорогі альтернативні варіанти від інших виробників.

Доступні ціни

Завдяки доступними цінами на запасні частини і сервісні послуги у фірмовій мережі Bosch Service, вартість технічного обслуговування  і ремонту на СТО «Універсальна» - в середньому на 20-40% нижче, ніж в офіційних дилерських мережах. Ми даємо хороші знижки за програмою лояльності і регулярно проводимо акції, що дозволяють економити ще більше.

Чудовий сервіс

У клієнтській зоні на СТО є безкоштовний Wi-Fi. Поки ваш автомобіль знаходиться на підйомнику, ви можете перекусити в кафе або оформити поліс ОСАГО за доступною ціною.

Замовте послугу регулювання фар в запоріжжі зараз і отримайте знижку 8%

* - Обов'язкові поля для заповнення

Запитання-відповідь

⭐⭐⭐ Яка вартість регулювання фар в Запоріжжі?

Регулювання світла фар - 95-210 грн без ПДВ

Детальніше на сторінці Прайс"

 
⭐⭐⭐ Як дізнатися, що необхідно відрегулювати фари?

Якщо передні фари відрегульовані занадто високо, зазвичай про це інформують інші учасники дорожнього руху, що рухаються вам назустріч. Як правило, вам починають блимати дальнім світлом, попереджаючи вас про те, що ваша машина сліпить зустрічний рух.

Якщо фари встановлені занадто низько, ви повинні побачити, що світловий конус занадто малий, а дорога погано освітлена.

⭐⭐⭐ Як часто потрібно проводити налаштування фар в Запоріжжі?

Частота регулювання фар залежить від умов експлуатації. У міських умовах рекомендується проводити регулювання фар один раз в 30 000 км. А при частих заміських поїздках і під час їзди на нерівних дорогах це краще робити кожні 15 000 км.

⭐⭐⭐ Як замовити регулювання світла фар в Запоріжжі?

Ви можете звернутися до нас:

по телефону:

067 619 82 65

або приїхати до нас:

Запоріжжя, Хортицьке шосе, 3 (АТП12310).