Щітки для склоочисників Bosch можна підібрати в спеціальному додатку

Приложение для подбора щеток стеклоочистителей Bosch

Додаток для підбору щіток склоочисників Bosch з відео-інструкцією по їх установці вже в Google Play і AppStore.

  • Зручна навігація і швидкий пошук по марці автомобіля
  •  Докладні відео-інструкції по установці щіток склоочисників
  •  Додаток доступний для безкоштовного скачування в Google Play
  • Найбільш повна база автомобілів всіх виробників
  •  Усі моделі склоочисників лінійок Aerotwin, Twin і Eco

Знайти підходящі щітки склоочисників, не вдаючись до допомоги багатосторінкових паперових каталогів, відтепер зможуть усі автолюбителі, які користуються пристроями на ОС Android. Вже з 19 травня в Google Play стало доступно для скачування безкоштовний додаток для підбору щіток склоочисників від компанії Bosch.Приложение для подбора щеток стеклоочистителей Bosch Приложение для подбора щеток стеклоочистителей Bosch


 

Легкий вибір щіток склоочисників на всіх iOS і Android пристроях

Додаток, що допомагає автовласникам і професіоналам швидко і просто підібрати щітки склоочисників, раніше було доступно виключно для користувачів пристроїв на iOS. Вивчення відгуків користувачів дозволило розробникам внести ряд змін в інтерфейс програми операційної системи Android, які зробили роботу з ним ще більш зручним і практичним. Так, крім короткого пошукового номера, користувач може дізнатися і артикул кожної з представлених моделей склоочисників.

Новий додаток підтримує пошук щіток, як для лобового, так і для заднього скла. У базі даних присутні практично всі широко відомі моделі автомобілів європейських, азіатських і американських брендів. Все, що потрібно від користувача, - це вибрати марку, модель і рік випуску свого авто.

Програма також дозволяє переглядати докладні відео-інструкції по установці щіток склоочисників для автовласників.

 

У додатку представлений повний модельний ряд склоочисників серій Aerotwin, Twin і Eco, які виробляє компанія Bosch.Приложение для подбора щеток стеклоочистителей Bosch Приложение для подбора щеток стеклоочистителей Bosch


 

Aerotwin - лінійка безкаркасних щіток сегмента ультра-преміум. Склоочисники виготовлені з трикомпонентної гуми, яка забезпечує довгий термін служби, і чудову якість очищення скла, що особливо актуально при частій зміні погодних умов. У лінійці більше 100 найменувань, що охоплюють велику частину автомобільного парку.

Twin - лінійка класичних каркасних двірників від Bosch. Виготовлені з трикомпонентної гуми, яка забезпечує довгий термін експлуатації.

Eco - надійні щітки від Bosch в середньому ціновому сегменті. Універсальна програма складається з 10 артикулів. Довжина склоочисників від 340 до 700 мм, кріплення «під гачок».

Варто відзначити, що дане додаток не вимагає онлайн підключення. Вся необхідна інформація (база даних автомобілів, каталог щіток склоочисників і відео по їх установці) завантажуються одноразово при першій установці програми.

Для власників мобільних пристроїв на базі Android додаток можна знайти в Google Play за запитом «Bosch Wiper Blades».

Володарі iPhone і iPad можуть знайти застосування в AppStore за запитом «Bosch щітки склоочисників» .